Forgot Password

Хотели

Хотел Алмопиа – Лутраки, Р.Грција

Хотелско сместување – Бања

Facebook

Tripadvisor

Ристо (зборува македонски)

Тел. Директен 00306937634974

Viber
0030 6906903007

Eмаил: almopia1@yahoo.gr

Loutra Pozar, Loutraki Контакт лице од НСП-
Дејан 070/871-350

Емаил: dejans64@gmail.com


- 30% директен попуст за членовите на НСП
Кликни на линкот за детална понуда

ПОНУДА Хотел Алмопиа

Туристико – Полин
Хотел Полин Стар Дојран

Хотел

Милчо Арсовски
071/718-491

Facebook

- 20 % на плаќање во готово за пансионски услуги
- 3 рати без камата

ДУТ Хотел СИРИУС

Хотел и СПА центар

Наташа Шапковска 034/345-131 ул.Маршал Тито бр.195 Струмица

Web: http://hotel-sirius.com.mk/

- 7% за ноќевање со полупансион + СПА, со вклучени: базен, џакузи, солена бања, турска бања, парна бања, финска сауна, инфраред сауна и фитнес сала.

- за група од повеќе од 10 лица користење на сите наведени услуги (освен масажа) за дневна карта од 400 денари. Масажата се наплаќа по редобна цена